czwartek, 31 października 2013

Krwawa łazienka w stylu Halloween

żel prysznicowy
Jak wiadomo wszem i wobec dziś mamy Halloween. Od samego rana żyjemy tą myślą bo na rynku aż roi się od gadżetów związanych z tym wydarzeniem, my zaś uwielbiamy testować i opisywać dla Was te najciekawsze, najbardziej krwawe i wskazujące na nasze (nie)zdrowe "odchylenie od normy".  Dziś pod lupę, a raczej pod prysznic weźmiemy krwawy żel i inne dość niecodzienne akcesoria łazienkowe.


Wygląda jak worek z krwią ze wszystkimi oznaczeniami, nawet grupą krwi. Posiada specjalny uchwyt, dzięki któremu zawiesisz go przy wannie lub pod prysznicem. Gadżet na pierwszy rzut oka przyprawia o mdłości i przywodzi na myśl scenę z horroru, którego akcja dzieje się w szpitalu, ale tak naprawdę - wierzcie nam lub nie - ma przemiły zapach - wiśniowy zresztą i świetnie się pieni;)
krwawy żel prysznicowy

Pamiętacie film "Psychoza" - mistrza gatunku Alfreda Hitchcocka? Nasz kolejny gadżet to nawiązanie do tego klasycznego horroru. Jedna z najbardziej przerażających scen w historii kina nie mogła się obejść właśnie bez odpowiedniej zasłony prysznicowej, np. takiej jak ta o której piszemy. Zasłonka wykonana jest z białego poliestru i posiada aż 12 zaczepów, dzięki czemu dobrze sprawdza się jako standardowa zasłona, niestety lub stety posiada pewne charakterystyczne ślady sugerujące, że po jej odsłonięciu możemy się spodziewać najgorszego! Wyobraźcie sobie więc łazienkę i panujący w niej półmrok, a po zapaleniu światła zasłonkę z odbitymi śladami dłoni. Prawda, że przerażające? Naszym zdaniem zrobić komuś taki kawał to rzecz bezcenna.

krwawa zasłona prysznicowa

Zastanawialiśmy się, czy producenci poszli o krok dalej i stworzyli też inne akcesoria łazienkowe i okazało się, że owszem. Znaleźliśmy też zakrwawiony ręcznik i matę podłogową, która również nosi ślady krwawego mordu lub przynajmniej ucieczki z miejsca zbrodni! Naszym zdaniem choć produkt to zwykły kawałek bawełny, sam pomysł, jak również wykonanie zasługują na uznanie.

krwawy ręcznik do rąk

mata łazienkowa

Podsumowując, istniejące na rynku gadżety z pewnością pozwolą nam przeżyć ów dzień w sposób wyjątkowy. Strach ma wielkie oczy - jak rzecze porzekadło, a dzięki takim wymyślnym urozmaiceniom możemy sprawić, że będziemy się bać, dwa, trzy lub nawet cztery razy bardziej. Pamiętajcie jednak, że wszelkie dowcipy i złowrogie kawały należy robić z umiarem, a target odbiorców wybierać rozsądnie z uwzględnieniem wieku osoby docelowej oraz jej odporności na stres!

Powyższe akcesoria łazienkowe możecie kupić w sklepie: GreenMaster.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz