poniedziałek, 4 listopada 2013

Pudełko na kanapki może być COOL!

pudełko na lunch
Święta, święta i po świętach i znowu wracamy do szarej rzeczywistości i testowania. Dziś pod lupę bierzemy gadżet stary jak świat, mianowicie oldschoolowe pudełko na kanapki. Ciekawe czy w dzisiejszych czasach, ktoś jeszcze nosi kanapki do pracy lub szkoły w pudełku, czy już wszyscy zawijają je tylko i wyłącznie w sreberka lub papier? Przeglądając niezliczone zasoby sklepów internetowych natrafiliśmy na coś zupełnie wyjątkowego - elastyczne pudełeczko, które w sposób dosłowny okala naszą kanapkę, zabezpieczając ją przed czynnikami zewnętrznymi.


Sklep internetowy FIREBOX w swojej ofercie zamieścił Elastyczne Pudełko na Lunch, które nie tylko zabezpiecza kanapkę przed odkształceniami, ale również sprawia, że zachowuje w sobie wszystko to co pierwotnie zostało do niej włożone. Jak stara się nas przekonać producent, zaletą pudełka jest to,  iż kanapka w przeciwieństwie do innych często niewymiarowych pudełek nie przemieszcza się wewnątrz opakowania. Posiłek dzięki silikonowej, elastycznej ściance pozostaje na swoim miejscu i możemy się nim delektować w CAŁOŚCI - w sumie nikt nie lubi kanapek w częściach;)

Co wiemy na pewno to, że wynalazek zajmuje mało miejsca i jest przyjazny kanapkom;) Gdy jest pusty jego wymiary to:  24 cm x 16 cm x 1.5 cm więc zmieści się torebce lub kieszeni. Produkt z wyglądu jest dość atrakcyjny i chyba sprawdzi się jako swoisty pokrowiec na kanapkę - alternatywa dla nieporęcznych pudełek.

pudełko na lunchBrak komentarzy:

Prześlij komentarz