środa, 30 października 2013

Poranna kawka w oryginalnym kubeczku

Zanim rozpoczniemy dzień pracy, czyli poszukiwanie nowinek technicznych i wynajdywanie coraz to dziwniejszych gadżetów, wypijemy coś co nas każdego dnia stawia na nogi, czyli gorącą, czarną i bardzo słodką kawę - uwierzcie bez niej byłoby co najmniej ciężko! Od dawna wiadomo, że nie ważne jest tylko co pijemy, ale również w czym pijemy - nam ostatnio przypadły do gustu dość unikatowe kubeczki w stylu gier retro, jak np. Tetris.

Testowany produkt, na pierwszy rzut oka niczym się nie różni od innych kubków, dostępnych na rynku, ale po bliższych oględzinach, można zauważyć, że specyficzny nadruk, przedstawiający kadr z jednej z bardziej popularnych gier z dawnych lat ma iście magiczne właściwości, mianowicie, zawsze kiedy nalewamy do niego gorącej kawy zmienia kolor i wzór! Ma to swoje uzasadnienie, ponieważ zmienia się układ gry, w której zostajemy automatycznie przeniesieni na wyższy poziom. 

Jakość wykonania opisywanego kubka oceniamy na 4+, zaś jakość nadruku i pomysł nawet na 5 - nie jest to coś wybitnie nadzwyczajnego, ale gadżet który jest kolejnym etapem w ewolucji kubeczków z nadrukami;)

Zobaczcie jak działa magiczny kubek:

Kubek dostępny jest w sklepie GreenMaster.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz