poniedziałek, 28 października 2013

Czy znacie CURB?

CURB to nazwa innowacyjnej podstawki pod laptopa. Szczerze mówiąc to jest to tak banalny wynalazek, że zastanawiamy się, czy za jego sukcesem stoi naprawdę funkcjonalność, czy doskonały plan marketingowy. Tak czy inaczej produkt jest godny uwagi i warto mu poświęcić chwilę, choćby dlatego, że każde rozwiązanie problemu przegrzewającego się laptopa jest na wagę złota.

Jak działa CURB? Otóż zasada jest prosta - kawałek tworzywa sztucznego, ukształtowanego na na kształt odwróconej litery V, lub jak kto woli o przekroju trójkątnym - w tym miejscu należy zaznaczyć, że produkt wykonany jest z niezwykle lekkiego materiału. Uniesiony dzięki CURB laptop lepiej oddycha - w sumie nic nadzwyczajnego, na rynku jest sporo podkładek, które dzięki wbudowanej, odpowiedniej wentylacji zapewniają optymalne odprowadzenie ciepła, za CURB przemawia jednak prostota produktu - ot zwykły kawałek tworzywa, dostępny w różnych kolorach, jakby tego było mało z okazji Halloween thinkbym.com pomyślało o delikatnym urozmaiceniu, podkreśleniu nastroju i wypuściło na rynek wersję, która świeci w ciemności. CURB wyposażono dodatkowo w małe wycięcie na kabel np. zasilający, choć miejsce w którym się znajduje budzi wątpliwości, bo przecież podłączenie zasilania w większości komputerów znajduje się zazwyczaj z tyłu lub z boku obudowy.
CURB od thinkbym.com

Podsumowując, według nas produkt ten jest niezwykle prostym rozwiązaniem na odwieczny problem z laptopami. Wątpliwości może budzić jego zastosowanie podczas pracy siedzącej, kiedy trzymamy komputer na kolanach, wtedy może on okazać się za mało wygodny, aczkolwiek 16,99$ z darmową przesyłką w dowolny zakątek świata może być sporą zachętą. My uwielbiamy takie proste nowinki, dlatego jak najbardziej jesteśmy na TAK.

Acha, jeszcze filmik, który przybliży Wam działanie gadżetu:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz