sobota, 26 października 2013

Witamy na blogu pogromców gadżetów!

fajne gadżetyCześć tu Alex i Kej! Jesteśmy samozwańczymi pogromcami gadżetów. Mimo to w pełni profesjonalnie, przy wsparciu sklepu internetowego GreenMaster.pl testujemy, opisujemy, oceniamy, a nawet rozbieramy na czynniki pierwsze najpopularniejsze gadżety dostępne na rynku. Zawsze staramy się współpracować z najlepszymi producentami i importerami, abyście mieli pewność, że produkty przez nas testowane istnieją naprawdę i są do kupienia w kraju.

Naszą misją nie jest reklama wybranych produktów, a obiektywna ocena i opinia na temat różnych, mniej lub bardziej udanych zabawek. Jak to robimy? To proste! Mając gadżet staramy się go ocenić pod kątem wyglądu, wszak efekt wizualny jest bardzo ważny, następnie czytamy instrukcję obsługi - jeśli jest po polsku, taki produkt ma już duży PLUS;) Później wykonujemy kolejne czynności, takie jak: włączanie (w przypadku zabawek elektronicznych), zakładanie na siebie (jeśli istnieje taka możliwość), noszenie w warunkach domowych i na zewnątrz w celu zbadania reakcji ludzi na testowany obiekt, czynności powtarzamy kilkukrotnie, aby sprawdzić, czy produkt nie jest jednorazowy, wyłączanie (jeśli po kilku razach przycisk, czyt. włącznik jest na swoim miejscu - produkt również ma duży PLUS)...itd. i tak bez końca. 

To wszystko brzmi jak ciężka praca, ale uwierzcie lub nie zależy nam tylko na świetnej zabawie i darmowych gadżetach do testów;) Lateksowe maski, sztuczne zęby, gry i klocki, poduszki wydające mało kulturalne dźwięki, kubki i kubeczki z nadrukami lub o dziwnych kształtach, kostiumy i stroje na karnawał, elektroniczne otwieracze do butelek wydające dźwięki i wiele, wiele  innych to nasze życie i pasja, to odpowiedzialność i poświęcenie, które wspólnie dźwigamy specjalnie dla WAS.

W związku z powyższym zapraszamy do częstych odwiedzin naszego bloga i życzmy miłej lektury!

Alex i Kej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz