czwartek, 7 listopada 2013

Stwórz własne cukierki M&M'S

Czy wiecie, że w niektórych rejonach Świata zacznie się niebawem przedświąteczna gorączka? U nas do szału świątecznych zakupów jeszcze trochę zostało, ale możemy już chyba pomyśleć o Mikołaju. Tak czy inaczej, zawsze opisujemy gadżety i zabawki, tym razem chcielibyśmy skupić się na łakociach:) M&M's to znany i lubiany przysmak, niektórzy są od niego uzależnieni, nie każdy jednak wie, że można kupić paczuszkę ulubionych M&M-sów dedykowaną tylko dla nas, z wybranym nadrukiem lub w niestandardowym kolorze!


Wystarczy wejść na www.mymms.com i wybrać jeden z dostępnych wzorów, np. świątecznych lub po prostu stworzyć od podstaw własny. Możliwości jest naprawdę wiele, od wyboru koloru począwszy, poprzez nadrukowanie indywidualnego napisu po nawet zdjęcia, które również zostanie starannie umieszczone na każdym cukierku. Jeśli nie mamy pomysłu możemy również skorzystać z gotowych pomysłów np.: Na ślub, Z okazji narodzin dziecka lub Z okazji awansu.

Ostatnim etapem tworzenia jest wybór odpowiedniego opakowania, i tu producent daje dość sporo możliwości, od najprostszych torebek poprzez eleganckie opakowania ślubne, po mini automaty na cukierki - do wyboru do koloru. Według nas taki słodki gadżet to dobry pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej osoby, a co Wy sądzicie?

m&m
M&M's na urodziny/źródło: mymms.com
mms
M&M's na Święta/źródło: mymms.com
m&m's
M&M's na ślub/źródło: mymms.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz