środa, 6 listopada 2013

Facebookowe gadżety w modzie

Nie znajdziemy chyba osoby, która by nie wiedziała, czym jest Facebook? To fakt, że ta internetowa twarzoksiążka jest ewenementem na skalę światową, zaś jej wyznawcy, nie wyobrażają sobie dnia bez uczestnictwa w owej społeczności. Postanowiliśmy sprawdzić, czy Facebook przeniósł się również do świata realnego... a dokładniej, czy na rynku można znaleźć jakieś gadżety związane z portalem.

Długo nie musieliśmy szukać. W sklepach aż roi się od różnego rodzaju tzw. "facebookowych gadżetów", a naszą uwagę przykuło kilka z nich. Na początek wspomnimy o breloczku w kształcie podniesionego kciuka, takiego samego jak ten facebookowy, w który tak często... bez zastanowienia... klikamy;)
Jeśli chodzi o małe lajki to mamy też coś dla eleganckiego Pana. Spinki do mankietów w kształcie podniesionego kciuka z pewnością mają coś w sobie, ale nie koniecznie nadają się na elegancką kolację lub przyjęcie biznesowe, natomiast sprawdzą się podczas pierwszej, zapoznawczej wizyty u teściów lub w czasie imprezy Sylwestrowej.Czy Wy też spędzacie długie, wieczorne godziny na facebooku? Jeśli tak to przyda Wam się odpowiedni kubek!
Wolimy kawę, ale tak naprawdę widzieliśmy też kubek "I like TEA", który polecamy wszystkim herbatopijom! 

Ostatni gadżet, który nie tyle chcemy co musimy Wam pokazać przerósł nasze wszelkie oczekiwania. Dzięki niemu możesz spędzić miłe chwile ze swoim ulubionym portalem również w miejscu, gdzie najmniej byś się tego spodziewał:) Nie ma to jak subtelny w dotyku, przyjemny i delikatny facebookowy papier toaletowy!


Ten gadżet znaleźliśmy na: http://www.greenmaster.pl/pl/smieszne-gadzety/225-papier-toaletowy-toiletbook.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz